Vw Tiguan 2.0 TDI Highline 4Motion 2017

Vw Tiguan 2.0 TDI Highline 4Motion 2017

Vw Tiguan 2.0 TDI Highline 4Motion
VITI:2017
KM:250.000
Tel. +38344555777

EXTRA FEATURES

 • Led Intelligent
 • Kamera 360
 • Navigation
 • Digital cockpit
 • Park pilot
 • Ulset me ngrohje
 • Front asisst
 • F1
 • Startstop
 • Ambient Light 1
 • Autopilot
 • Full panoram
Engine
Numri i Cilindrave 4
Viti 2017
Levizja 4WD
Kuajfuqi 190Ps
Transmission
Marshi Automatik
Lloji 7 Shpejtsi

Informatat për kontakt

Për më shum informata rreth vetures na kontaktoni ne numrat e më poshtëm.

14000 MAGJISTRALJA PRISHTINË – LIPJAN
PHONE:
+38344555777
+38349555777
EMAIL:
info@autolami.com

Dërgo mesazh shitësit

Your Name:

Your telephone number:

Email:

Your Message

24.900€
BodySUV
Kilometers250000km
Fuel typeDiesel
Engine1993
TransmissionAutomatic
Drive4WD
Exterior ColorHIRI
Interior ColorBardh dhe Zi